Lantaldea | Tabakalera - Donostia / San Sebastián

Lantaldea

Zuzendaritza

 

ZUZENDARI OROKORRA

Edurne Ormazabal Azpiroz
eormazabal@tabakalera.eu

 

 

KULTURA ZUZENDARIA

Clara Montero Tellechea

 

 

KOMUNIKAZIO ZUZENDARIA

Katerin Blasco Egia
kblasco@tabakalera.eu

 

Edukien lantaldea

 

Erakusketak, Sortzaileen Gunea eta Programa publikoak

Arlo burua

Oier Etxeberria Bereziartua
oetxeberria@tabakalera.eu

 

Erakusketen arduraduna

Ane Agirre Loinaz
aagirre@tabakalera.eu

 

Erakusketen koordinatzailea

Jone Alaitz Uriarte
juriarte@tabakalera.eu

 

Sortzailearen guneko proiektuen koordinatzailea

Iker Fidalgo Alday
ifidalgo@tabakalera.eu

 

Programa publikoen koordinatzailea

Ana Espinosa
aespinosa@tabakalera.eu

 

 

2deo

Administrazioa

Mirari Marfagón
mmarfagon@tabakalera.eu

 

Hirikilabs, Kultura digital eta teknologia laborategia

Programen koordinatzailea

 

SISTEMA ETA AZPIEGITUREN DEPARTAMENTUA

 

Arlo burua

Anaitz Goia Imaz
agoia@tabakalera.eu

 

Ikus-entzunezko sistemen teknikariak

Iker Alzaga Becerro
ialzaga@tabakalera.eu

Peio Panadés Villar
ppanades@tabakalera.eu

 

Sistemen teknikaria

Xabier Amadoz
xamadoz@tabakalera.eu

 

Azpiegiturak eta Mantenimendua

Arduraduna

Jose Mari Albarran
jmalbarran@tabakalera.eu

Argitxu Agerre
aagerre@tabakalera.eu

 

Teknikariak

Esther Garrastazu
egarrastazu@tabakalera.eu

Garikoitz Zabaleta
gzabaleta@tabakalera.eu

 

Mantenimendua

Mantenimiento Tabakalera UTE
(Giroa Veolia, Ondoan Servicios)

 

GIZA BALIABIDEAK ETA ADMINISTRAZIOA

 

Arduraduna

Eva Cuenca Urdampilleta
ecuenca@tabakalera.eu

 

Eva Duarte Cristóbal
eduarte@tabakalera.eu

 

KOMUNIKAZIOA

 

Prentsa-arduraduna

Irene Larrañaga
ilarranaga@tabakalera.eu

 

Komunikazio lantaldea

Larraitz Mendizuri Arbelaitz
lmendizuri@tabakalera.eu

Maitane Otaegi Rekalde
motaegi@tabakalera.eu

Maider Urteaga Belza
murteaga@tabakalera.eu

Begoña Muñoz
bmunoz@tabakalera.eu

 

 

GARAPENA

 

Garapen koordinatzailea

Amaia Loidi Iraola
alokairuak@tabakalera.eu