Lantaldea | Tabakalera - Donostia / San Sebastián

Lantaldea

ZUZENDARITZA

 

ZUZENDARI NAGUSIA

Edurne Ormazabal Azpiroz
eormazabal@tabakalera.eu

 

KULTURA ZUZENDARIA

Ane Rodríguez Armendariz
arodriguez@tabakalera.eu

 

KOMUNIKAZIO ZUZENDARIA

Katerin Blasco Egia
kblasco@tabakalera.eu

 

EDUKI-TALDEA

 

ERAKUSKETAK ETA SORTZAILEEN GUNEA

Arduraduna

Ane Agirre Loinaz
aagirre@tabakalera.eu

 

Erakusketen koordinatzailea

Jone Alaitz Uriarte
juriarte@tabakalera.eu

 

Sortzaileen guneko koordinatzailea

Iker Fidalgo
ifidalgo@tabakalera.eu

 

PROGRAMA PUBLIKOAK

Arduraduna

Oier Etxeberria Bereziartua
oetxeberria@tabakalera.eu

 

Koordinatzailea

Aintzane Usandizaga
ausandizaga@tabakalera.eu

 

UBIK - TABAKALERAKO SORKUNTZA LIBURUTEGIA

Arduraduna

Arantza Mariskal Balerdi
amariskal@tabakalera.eu

 

Programen koordinatzailea

Eneka Fernández
efernandez@tabakalera.eu

 

Lantalde teknikoa

Jone Aztiria Murua
jaztiria@tabakalera.eu

Oihana Aristondo Cartagena
oaristondo@tabakalera.eu

Leire Mitxelena
lmitxelena@tabakalera.eu

Txemi Valdecantos
tvaldecantos@tabakalera.eu

 

Katalogazioa

Ereiten Kultur Zerbitzuak

 

Bitartekariak

Sedena

 

ARLO TEKNIKOA

 

Sistemen eta infraestrukturen arduraduna

Anaitz Goia Imaz
agoia@tabakalera.eu

 

Ikusentzunezko sistemen teknikariak

Iker Alzaga Becerro
ialzaga@tabakalera.eu

Peio Panadés Villar
panades@tabakalera.eu

 

Sistemen teknikaria

Xabier Amadoz
xamadoz@tabakalera.eu

 

Azpiegiturak eta Mantenimendua

Arduraduna

Jose Mari Albarran
jmalbarran@tabakalera.eu

 

Teknikariak

Esther Garrastazu
egarrastazu@tabakalera.eu

Garikoitz Zabaleta
gzabaleta@tabakalera.eu

 

Mantenimendua

Mantenimiento Tabakalera UTE
(Giroa Veolia, Ondoan Servicios)

 

GIZA BALIABIDEAK ETA ADMINISTRAZIOA

 

Arduraduna

Eva Cuenca Urdampilleta
ecuenca@tabakalera.eu

 

Administrazioa

Mirari Marfagon Zubeldia
mmarfagon@tabakalera.eu

Eva Duarte Cristóbal
eduarte@tabakalera.eu

 

KOMUNIKAZIOA

 

Prentsa arduraduna

Nere Lujanbio Zugasti
nlujanbio@tabakalera.eu

 

 

GARAPENA

 

Garapen teknikariak

Amaia Loidi Iraola
alokairuak@tabakalera.eu

Ana Espinosa Moro
aespinosa@tabakalera.eu

 

PUBLIKO ETA KOMUNITATEA

 

Koordinatzailea

Begoña Muñoz García
bmunoz@tabakalera.eu