Lantaldea | Tabakalera - Donostia / San Sebastián

Lantaldea

ZUZENDARITZA

 

ZUZENDARI NAGUSIA

Edurne Ormazabal Azpiroz
eormazabal@tabakalera.eu

 

KULTURA ZUZENDARIA

Ane Rodríguez Armendariz
arodriguez@tabakalera.eu

 

KOMUNIKAZIO ZUZENDARIA

Katerin Blasco Egia
kblasco@tabakalera.eu

 

PROGRAMAZIO TALDEA

 

Zinea eta ikusentzunezkoak

Arduraduna

Víctor Iriarte
viriarte@tabakalera.eu

 

Koordinatzaileak

Lur Olaizola Lizarralde
lolaizola@tabakalera.eu

Sara Hernández
shernandez@tabakalera.eu

 

Proiektu artistikoak

Arduraduna

Oier Etxeberria Bereziartua
oetxeberria@tabakalera.eu

 

UBIK - TABAKALERAKO SORKUNTZA LIBURUTEGIA

 

Arduraduna

Arantza Mariskal Balerdi
amariskal@tabakalera.eu

 

Programen koordinatzailea

Eneka Fernández
efernandez@tabakalera.eu

 

HIRIKILABS - KULTURA DIGITAL ETA TEKNOLOGIA LABORATEGIA 

 

Arduraduna

Diana Franco Eguren
dfranco@tabakalera.eu

 

HEZKUNTZA

 

Arduraduna

Leire San Martín Goikoetxea
lsanmartin@tabakalera.eu

 

ARLO TEKNIKOA

 

Sistema teknologikoak eta ikusentzunezkoak

Arduraduna

Daniel Artamendi
dartamendi@tabakalera.eu

 

Ikusentzunezko sistemen teknikariak

Iker Alzaga Becerro
ialzaga@tabakalera.eu

Peio Panadés Villar
panades@tabakalera.eu

 

Sistemen teknikaria

Xabier Amadoz
xamadoz@tabakalera.eu

 

Azpiegiturak eta Mantenimendua

Arduraduna

Jose Mari Albarran
jmalbarran@tabakalera.eu

 

Teknikariak

Esther Garrastazu
egarrastazu@tabakalera.eu

Garikoitz Zabaleta
gzabaleta@tabakalera.eu

 

Mantenimendua

Mantenimiento Tabakalera UTE
(Giroa Veolia, Ondoan Servicios)

 

ADMINISTRAZIOA

 

Administrazioa

Mirari Marfagon Zubeldia
mmarfagon@tabakalera.eu

Eva Duarte Cristóbal
eduarte@tabakalera.eu

 

KOMUNIKAZIOA

 

Prentsa arduraduna

Nere Lujanbio Zugasti
nlujanbio@tabakalera.eu

 

 

GARAPENA

 

Garapen teknikariak

Amaia Loidi Iraola
alokairuak@tabakalera.eu

Ana Espinosa Moro
aespinosa@tabakalera.eu

 

PUBLIKO ETA KOMUNITATEA

 

Koordinatzailea

Begoña Muñoz García
bmunoz@tabakalera.eu